Specjalne zacienienie tarasu do zabawy dla dzieci – jakie wybrać?

Podczas wesela dzieci najczęściej bardzo szybko zaczynają się nudzić. Nie można się im dziwić. Zabawa trwa do późna, bierze w niej udział wielu dorosłych, którzy nie chcą lub nie mają czasu dla najmłodszych uczestników. W takiej sytuacji warto zorganizować miejsce, w którym młodsze i starsze dzieci będą mogły zająć się zabawkami dostosowanymi do ich wieku. Idealnym rozwiązaniem jest stworzenie kącika zabaw przeznaczonego podczas wesela specjalnie dla dzieci. Jak go przygotować? W naszym wpisie znajdziesz praktyczne podpowiedzi!

Kącik zabaw dla dzieci, czyli idealne rozwiązanie podczas wesela

Przygotowujesz się do wesela, troszczysz o dekorację, catering i muzykę, ale zapomniałeś o najmłodszych uczestnikach imprezy? Nie wiesz, w jaki sposób zagospodarować im miejsce do zabawy? Jest na to kilka sposobów. Warto je wykorzystać, zwłaszcza że dzieci bardzo szybko zaczynają się nudzić, jeśli nie poświęca się im wystarczająco dużo uwagi. Niekiedy podczas takiej imprezy jest wiele maluchów, a czasem tylko kilkoro. Bez względu na to, ilu małych gości pojawi się na uroczystości, zadbaj o kącik dla dzieci podczas wesela. Dzięki niemu będą mogły bawić się tak samo dobrze, jak dorośli.

Piankowe kąciki i suche baseny, czyli najlepsza zabawa dla najmłodszych

Możesz zdecydować się na piankowy kącik w formie zamku lub kilku elementów do złożenia. Tego rodzaju zestawy piankowe o podwyższonej twardości wykonane są z bezpiecznego dla dzieci materiału antypoślizgowego. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni. Maluchy mogą układać elementy zestawu w dowolny sposób lub bawić się w gotowym zamku. Oba te rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie internetowym w zakładce “zestawy piankowe”.

Innym rozwiązaniem jest tzw. suchy basen, który również posiadamy w naszej ofercie. On także wypełniony jest półtwardą pianką, o grubości ok. 20 cm. Jego ścianki łączone są mocnymi, wytrzymałymi rzepami, dzięki którym basen nie zmienia swojego kształtu podczas zabawy. Do środka wsypuje się kolorowe, plastikowe kulki. Dzieci mogą w nich nurkować, obrzucać się nimi i wymyślać kreatywne zabawy. Na pewno każdy maluch będzie zachwycony takim rozwiązaniem!

Kolorowe pufy i worki sako

Po każdej zabawie należy się dzieciom chwila odpoczynku. Jeśli myślisz, że siądą przy stoliku dla gości, możesz być w błędzie. Lepiej zadbaj o to, by między kącikiem zabaw a salą znalazły się kolorowe, miękkie pufy i worki sako. Ich lekkie wypełnienie w postaci granulatu polistyrenowego będzie znakomite, aby zatopić się w siedzisku i chwilę zrelaksować. Takie worki mogą spodobać się także dorosłym i sami zechcą na nich odpocząć.

Dzieci uwielbiają się bawić, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Jeśli masz ogród, duży balkon albo taras, powinieneś zapewnić swoim pociechom odpowiednie miejsce do aktywnego wypoczynku.

Zacznij od zacienienia tarasu, balkonu lub miejsca w ogródku. To ważne, szczególnie latem, gdy dni są coraz gorętsze, a słońce potrafi mocno grzać. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą mogły bezpiecznie bawić się na zewnątrz przez cały dzień, także w ostrym słońcu. Jakie zacienienie tarasu do zabawy dla dzieci będzie najlepsze? Przeczytaj dzisiejszy wpis i sprawdź, co polecamy!

Miejsce do zabawy dla dzieci na tarasie

Miejsce do zabawy dla dzieci zdecydowałeś się zaaranżować na tarasie? Przygotowałeś piaskownicę, huśtawkę i mnóstwo zabawek, które pozwolą dzieciom znaleźć zajęcie na większość dnia? A czy pomyślałeś o tym, aby odpowiednio zabezpieczyć to miejsce, zarówno przed słońcem, jak i lekki deszczem? Okazuje się, że warto o to zadbać.

Promieniowanie słoneczne niekorzystnie wpływa na zdrowie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zwłaszcza że maluchy potrafią spędzić na świeżym powietrzu nawet cały dzień! Nie musisz jednak ograniczać tej aktywności. Zabezpiecz zaaranżowany kącik przed długotrwałą ekspozycją na słońcu. A jeśli spadnie drobny deszcz, maluchy nie będą musiały uciekać do domu. Jak to zrobić? Wybierz kolorowe zacienienie tarasu do zabawy dla dzieci!

Kolorowe żagle przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe

Specjalne żagle, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, to znakomite rozwiązanie. Nie tylko budują przyjemną atmosferę do zabawy dla dzieci na tarasie, ale także chronią je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Będą szczególnie przydatne, jeśli nie masz inne rodzaju zadaszenia. Poza tym, sprawdzą się także w ogrodzie.

Żagle to nowoczesna forma częściowego zadaszenia tarasu i przestrzeni w ogrodzie. Można je także zamontować na większym balkonie w bloku lub w ogrodzie. Niektórzy wykorzystują je także na działkach. Żagle w kolorowej wersji to ciekawy element dekoracyjny tarasu i praktyczny gadżet dla dzieci. Są bardzo funkcjonalne, a przy okazji wyglądają bardzo ciekawie.

Zastosuj zacienienie tarasu do zabawy dla dzieci w formie żagli, aby osłonić je przed słońcem i deszczem. Zawsze możesz założyć je tylko na czas ich zabawy. Są bardzo łatwe w rozkładaniu i zwijaniu. Możesz je także zabrać ze sobą na wakacje, aby zapewnić dzieciom bezpieczny cień, gdziekolwiek będziecie. Montaż jest prosty. Możesz przymocować żagle do ścian budynku, specjalnych masztów lub do drzew.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl