Polityka prywatności
1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych prze klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest usługodawca.
 
2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta oraz, w przypadku zakupów na raty instytucjom kredytującym zakup. Klienci  mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawienia.
 
3. Informacje o metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzonych danych:
- w trakcie składania zamówienia, do momentu naciśnięcia  przycisku „złóż zamówienie" klient posiadający konto w sklepie internetowym ma prawo możliwości samodzielnego skorygowania wprowadzonych danych poprzez edycję profilu konta.
- weryfikację danych lub korektę zamówienia można dokonać także poprzez wysłanie wiadomości e mail do sprzedawcy na adres cs@livingconcept.com.pl
 
4. Informacje o zasadach i sposobach utrwalenia, zabezpieczenia i udostępnienia przez usługodawcę drugiej stronie treści zawieranej umowy:
- utrwalanie, zabezpieczanie i udostępnienie treści zawieranej  umowy następuje przez przesłanie stosownej wiadomości e mail po zawarciu umowy sprzedaży.
- utrwalnanie, zabezpieczanie i udostępnianie treści zawartej umowy sprzedaży następuje przez wysłanie klientowi na podany adres e mail treści zawieranej umowy lub przez przekazanie klientowi specyfikacji zamówienia oraz dowodu zakupu.
- treść zawieranej umowy jest dodatkowo utrwalona i zabezpieczona w systemie informacyjnym usługodawcy oraz może być udostępniona na żądanie klienta.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl